25w Kensa Сет полнач А13 23 А33 А53 А73 за Самсунг модели

статус на залиха: 100 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,200
Без данок
Бр.

Сет полнач со PD кабел Тип Ц

25w со отклучување на супер брзина( Super fast charge)

Две бои Црна и Бела

Полначот е оригинален производ изработен со врвен квалитет кој гарантира супер брзо полнење за минимално време

Погоден за Новите модели на Самсунг А13 А22 А23 А33 А53 А73

Слични производи