KT-322 Mp3 kensa

статус на залиха: 20 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,200
Без данок
Бр.

Mp3 transmiter KT-322

Практичен дизајн со лед светла во плава боја

Полнач со qualcomm чип за брзо полнење

 влез за тип Ц

Блутут за разговор

Бренд Kensa 

Слични производи