КМ-365 звучник

статус на залиха: 2 Бр.
статус на достава: 1-3 days
5,500
Без данок
Бр.

Блуту звучник со одличен бас

Слот за мемориска карта,усб и аукс

блутут конекција

Микрофон за караоке забава

РГБ на двата краја за одлична забава со светлина

Слични производи