КТ-318 MP3 FM ТРАНСМИТЕР

статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days
500
Без данок
Бр.

ФМ ТРАНСМИТЕР 

блутут функција

слот за усб

полнач за телефон со 2 амери


Слични производи