Безжични слушалки KENSA KB-400

статус на залиха: 3 Бр.
статус на достава: 1-3 days
900
Без данок
Бр.

Блутут слушалки во кутија

Црна боја

Повеќе часовен разговор и слушање музика

Може да се користат и поединечно

Уникатен дизајн 

Производ од брендот Kensa

Слични производи