KP-13 KENSA екстерна батерија

$700
Без данок
статус на залиха: 10 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

Kensa kp-13 power bank
екстерна батерија со мицро усб кабел 
6000 mAh 
on/Off копче
Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња