Type c to AUX кабел

$350
Без данок
статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

  AUX кабел за користење при уреди со Type c konektor 

Стандард 3.5 мм за сите видови Слушалки

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња