Sony Полнач

Notebook Universal Power Adapter 120W Hantol for SONY 19.5V/6.15A 6.4/4.0mm plug Compatible

$1,200
Без данок
статус на залиха: Нема залиха

Бр.

Технички спецификации 


Compatible 19,5V 6,15A Tip 6.4 - 4.0-120W AC adapter for Sony 


Input: AC100-240V (worldwide use) 


Output: DC19,5V 6.15A 


Power: 120W Max 


DC Connecter (Barrel) size: 


Internal Diameter: 6.4mm 


External Diameter:4.0mm 


Without Power Cable

гаранција 12 месеци
Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња