T&G Блутут звучник

статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days
600
Без данок
Бр.
Достапни бои -Црна Црвена Тиркизна Сребрена

Супер звук и одлична батерија за долготрајно слушање музика

Слични производи