Мини Тастатура за ТВ

статус на залиха: 1 Бр.
статус на достава: 1-3 days

700
Без данок
Бр.

Мини тастатура за ТВ 

работи со блутут

мала удобна и компактна за полесно сурфање на интернет преку вашиот смарт телевизор

Слични производи