Гејмерски слушалки КО-120

статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,400
Без данок
Бр.

Гејмерски Слушалки Ко-120

Флексибилен Микрофон

Силиконизиран кабел

УСБ и два аукс кабли

РГБ светло на слушалки и на микрофон

Топ дизајн 2021 модел

Бренд КЕНСА

Слични производи