Караоке звучник со микрофон

статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,400
Без данок
Бр.

Блутут Караоке звучник со микрофон за беспрекорна забава

Идеален за мали забави и родендени 

Достапни бои

  • Сива
  • Црвена
  • Сина

Слични производи