Безжични слушалки KB-720 KENSA

статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days
1,800
Без данок
Бр.
Блутут слушалки со одличен звук 

Виско квалитетна и издржлива батерија

Удобен дизајн