Усб кабел Candy Cable Micro 20cm

$100
Без данок
статус на залиха: 10 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

Усб кабел од 20 сантимери во пвц кутија
Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња