T&G Блутут звучник

$600
Без данок
статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

Достапни бои -Црна Црвена Тиркизна Сребрена

Супер звук и одлична батерија за долготрајно слушање музика

Слични производи

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња