Mp3 KT-317

$700
Без данок
статус на залиха: 20 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

mp3 со блутут функција за слушање музика и разговор

Слични производи

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња