Масажер RelaxTone

$650
Без данок
статус на залиха: 1 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

Relax Tone 

Електричен масажер за домашна употреба

Ви помага да се расположите,релаксирате и опуштите

Повеке Модели на масажа и брзина

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња