KB-760 KENSA Слушалки

$1,600
Без данок
статус на залиха: 20 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

Блутут слушалки со одличен звук и долготрајна батерија
Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња