KB-720 KENSA Слушалки

$1,800
Без данок
статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

Блутут слушалки со одличен звук 

Виско квалитетна и издржлива батерија

Удобен дизајн

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња