KB-680 KENSAСлушалки

$0
Без данок
статус на залиха: Нема залиха

Бр.

Униктен дизајн 

одличен звук

издржлива батерија

бои - црна и бела

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња