KB-500 KENSA Слушалки

$1,200
Без данок
статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

Уникатен дизајн 

издржлива батерија и одличен звук

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња