Караоке звучник со микрофон

$1,400
Без данок
статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

Блутут Караоке звучник со микрофон за беспрекорна забава

Идеален за мали забави и родендени 

Достапни бои

  • Сива
  • Црвена
  • Сина

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња