Мини Тастатура за ТВ

$700
Без данок
статус на залиха: 1 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

Мини тастатура за ТВ 

работи со блутут

мала удобна и компактна за полесно сурфање на интернет преку вашиот смарт телевизор

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња