Масичка Table Mate II

$750
Без данок
статус на залиха: Нема залиха

Бр.

Мала удобна масичка, погодна за секаква примена 

Се регулира агол на платформата

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња