HTC 515 тример за брада

$400
Без данок
статус на залиха: 2 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

Тример за брада

8 часа полнење за 45 минути употреба

Ножот е изработен од медицински челик

лесен за употреба со push type копче

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња