BOROFONE сет полнач MICRO

$350
Без данок
статус на залиха: 100 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

2.1А полнач и микро кабел
Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња