KT-312 FM transmiter kensa

$900
Без данок
статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

висок квалитет на трансмитер со блутут за разговор

слод за мемориска карта и усб

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња