BZ12 Lasting power Сет полнач и усб кабел Micro

$450
Без данок
статус на залиха: 50 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

1. Влез: DC12-24V

2. Излез: USB вкупно излез DC5V / 2.4A MAX

USB1 / 2: DC5V / 2.4A MAX

3. Материјал: retardant на пламен ABS + компјутерски материјал

4. Заштита со повеќе кола, интелигентна идентификација IC

5. Со BX19 полнење кабел за податоци, L = 1m

6. Големина: 50 * 31 * 27мм, тежина: 31г

Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња