Блутут Мп3 трансмитер

$500
Без данок
статус на залиха: 5 Бр.
статус на достава: 1-3 days

Бр.

блутут аукс кабел слод за мемориска карта и слот за усб
Ние се потпираме на колачиња за да ги обезбедиме нашите услуги. Користејќи ги нашите услуги, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња